MERKEZ BİRLİĞİ HEYETİNDEN MALATYA BÖLGEYE ZİYARET

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü Krediler Daire Başkanı, Kredi Operasyon Müdürü ve Kredi Takip Müdürü Malatya Bölge Birliğini ziyaret etti.

Bölge Birliği hinterlandındaki illerden Diyarbakır ilinde faaliyet gösteren kooperatif personelleriyle  02.07.2019 tarihinde Diyarbakır Tarım Kredi Kooperatifinde, Malatya ilinde faaliyet gösteren kooperatif personelleriyle de 03.07.2019 tarihinde Bölge Birliği toplantı salonunda  biraraya gelindi.

Özellikle ertelenen ve vadesi geçen alacak tutarı yüksek olan kooperatiflerle istişareler ve değerlendirmeler yapılarak, 7166 sayılı Kanun kapsamındaki alacaklar hakkında yapılması gerekenler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Toplantılara Krediler Daire Başkanı Ali Rıza Akpınar, Krediler Operasyon Müdürü Veysel Tolga Atik, Kredi Takip Müdürü Sinem Tokat, Bölge Müdürü Mustafa Altunok, Kredilerden sorumlu  Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Koçak, Bölge Birliği Krediler Birimi personelleri ile Diyarbakır ve Malatya ilinde faaliyet gösteren kooperatiflerin personelleri katıldı.

Okunma 360 defa